Ślepa uliczka 404

6 Фев 2015 | Author: | No comments yet »
Mercedes-Benz C112

Ślepa uliczka 404

Podstrona, chciałeś/aś odwiedzić zmieniła lub odeszła w niebyt. Niestety nie jej teraz zlokalizować, ale w zamian najnowsze wiadomości ze świata i luksusowych samochodów — — oraz zachęcamy do naszego katalogu takowych — przedsmak w prawej Jeśli nie okaże się to pomocne, do kontaktu .

Aktualności

05.05.2014

6 of Spa-Francorchamps

Tylko niecałe dwa dzieliły dwie pierwsze trzeciego sezonu pucharu Endurance Championship, który się od zdecydowanego zwycięstwa Toyoty. Po eliminacji na pętli Silverstone przeniosły się do Belgii na magiczną Spa-Francorchamps. Sobotnia walka ostatnim sprawdzianem przez Le

Trident Iceni Magna

Trident Sports Car Ltd po kilkunastu prac ogłasza globalną swojego rewolucyjnego, sportowego z. silnikiem wysokoprężnym. Model bo o nim właśnie mowa, dostępny w kilku wariantach, z których może śmiało kandydować do jednego z najoszczędniejszych samochodów na

01.05.2014

McLaren 650S MSO

McLaren Special Operations, najbardziej imponującym dziełem dotychczas coupe X-1, się obecnie przede wszystkim na zachcianek właścicieli kosmicznego P1. A w czeka już nowy 650S, chyba na dobre wyparł Możliwości MSO w tym temacie prezentuje przygotowany koncept.

25.04.2014

Audi TT Offroad

TT w drugiej połowie lat dziewięćdziesiątych niewielkie coupe o długości 404 centymetrów i doczekało się do dnia trzech generacji. Auto cały ten czas zachowało unikalną tożsamość, która się teraz zagrożona. Dlaczego? jest koncept kompaktowego o nazwie TT Offroad.

24.04.2014

BMW Future Luxury


Oferta modeli BMW, kolejnymi cyframi, rozpościera się od kompaktu serii 1 po limuzynę 7 i hybrydowe, sportowe coupe i8. Tym do wypełnienia pozostała już tylko z cyfrą 9. Ale czy do tego dojdzie? Vision Future Luxury do zrozumienia, że bawarska machina już w tym kierunku.

24.04.2014

Mercedes-Benz Coupe SUV

Wygląda na to, że BMW X6 doczeka się pełnoprawnego konkurenta, który nie ustępował mu na krok ani formą ani Do dużego, luksusowego modelu, w sobie SUV’a i coupe się bowiem Mercedes-Benz. Koncern ze swoje zamiary objawia Concept Coupe SUV.

23.04.2014

Mercedes-Benz C112

Volkswagen Golf R 400

Golf w siódmej generacji pułap trzystu koni który oferowany jest zjadaczom chleba w formacie na obie osie Golfa R. Dla to gruba przesada, zwłaszcza, że Golf dysponuje skromnymi 85 KM, ale nie dla Oto kolejny etap pogoni za Golf R 400.

22.04.2014

Challenger

Niedawno poznaliśmy nową generację Forda w ubiegłym roku odświeżono Camaro i wprowadzono wyspecjalizowane Z/28, a teraz czas na Odmłodzone, muskularne coupe znaku Dodge’a debiutuje od w kilku wariantach, w tym nowych pod szyldem Scat Pack.

22.04.2014

Dodge Charger

który obchodzi aktualnie działalności, chwali się, że jedyny producent na świecie ma w ofercie 4-drzwiowego muscle Muscle cara, który właśnie poważną operację przygotowującą go do wejścia w nowy modelowy. O którym samochodzie Oczywiście o sedanie Charger.

6 Hours of Silverstone

W miniony po raz pierwszy starły się trzy marki, które będą w tym roku o wygraną w prestiżowym, wyścigu Le Mans i puchar World Endurance Championship: Toyota oraz Porsche. z nich wytoczyła na tor po dwa hybrydowe które dały odpowiedź na kluczowych pytań.

interesting records

Tagged as:

Here you can write a commentary on the recording "Ślepa uliczka 404".

Sign in, to write a review.

Twitter-news
Our partners
Follow us
Contact us
Our contacts

dima911@gmail.com

Born in the USSR

423360519

About this site

For all questions about advertising, please contact listed on the site.


Mercedes-Benz catalog with specifications, pictures, ratings, reviews and discusssions about cars Mercedes-Benz.